ШАНОВНІ ПОСТАЧАЛЬНИКИ!

Чому з нами вигідно працювати :

  • Ми працюємо більше 20-ти років в дистриб'юторському бізнесі, і за цей час завоювали репутацію надійного партнера.
  • Наші партнери - і всесвітньо відомі торгові марки, і ті, яким саме ми допомогли зайти на ринок і завоювати певні позиції на полицях магазинів, особливо в Центральному регіоні.
  • Ми активно підтримуємо вітчизняних виробників.
  • У нашому розпорядженні найсучасніший складський комплекс West Gate Logistic, який дозволяє складувати і зберігати, розвантажувати і завантажувати продукцію з використанням передових досягнень логістики і технологій складського обладнання.
  • Мережа наших партнерів налічує понад 5 тисяч торгових точок - від маленьких магазинчиків десь в Київській області, до величезних мережевих магазинів таких як Новус або Епіцентр в Києві. Понад 100 тисяч покупців щодня купують товари, які доставляємо саме ми.
  • Ми рухаємося разом з сучасними технологіями. Наш Інтернет-портал MORE GOODS дозволить Вам не тільки збільшити кількість покупців, але і бути ближче до них.

Ми відкриті до співпраці

Ми відкриті до співпраці з новими компаніями-виробниками для того,щоб наш асортимент постійно розширювався і задовольняв всі запити наших покупців.

відкрита і прозора система співпраці

Зі свого боку ми пропонуємо відкриту і прозору систему співпраці, своєчасну оплату та виконання всіх підписаних умов і зобов'язань

Досвідченні менеджери

Досвідченні менеджери допоможуть сформувати бізнес-модель, та запропонують взаемо вигідні умови співпраці, для розповсюдження Вашої продукції серед Наших кліентів

 

Додаткова інформація :

Якщо у Вас будуть додаткові питання, Ви можете зателефонувати за номерами:
(044) 498-91-71
(099) 557-17-96

Або написати на електронну адресу:
mail@hubskyline.com.ua

На Вашу пропозицію ми відповімо найближчим часом.