ІНФОРМАЦІЯ ПРО КОМПАНІЮ

 

Hub Sky Line

Один із підрозділів бізнесів в сфері HoReCa та В2В продажів, який забезпечує відвантаження та формування стоку товарів для ведення господарської діяльності наших Клієнтів в сфері рітейлу, медицини, закладів красоти, готельних комплексів, ресторанних комплексів, навчальних закладів, офісних центрів, промислово-виробничих об’єктів тощо.  

 

 

Наші переваги

Використовуючи більш, ніж 20-ти річний досвід в формуванні ринку рітейлу, e-commerce та пройшовши весь цикл розвитку українського ринку від співпраці з точками на ринку до великих Cash&Carry, наша компанія впроваджує всі напрацювання та знання в формування ринку HoReCa та B2B. 

Наша продукція має міжнародні сертифікати якості. Весь товар зберігається в складському комплексі класу А, якість роботи якого підтверджена стандартами  ISO та нормами щодо міжнародної охорони праці.  

 

Наші цілі та бачення

Імпорт господарських товарів та широка мережа дистрибьюції дозволяє забезпечувати постійну наявність товарів та чесні ціни, а сучасні логістичні процеси дозволяють реалізовувати безперебійну та якісну поставку товару в десятки тисяч торгових точок по всій Україні. Наше програмне забезпечення інтегрується з усіма основними площадками EDI, що дозволяє співпрацювати з електронним документооборотом на прийняття заказів, їх підтвердження, обмін видатковими накладними та їх підписання в базі EDI за допомогою електронного підпису. Також, ми можемо вести облік запасів клієнта та здійснювати, на основі даних щодо споживання, формування замовлень, встановлювати місячні ліміти по торговим точкам,  надавати інші види розрахункових аналітичних даних.  

 

Чому з нами вигідно співпрацювати

Досвідчені менеджери допоможуть підібрати найкраще індивідуальне рішення під ваші потреби,іміджеві цілі та головне – зменшити ваші поточні витрати та зберегти час для ведення основної господарської діяльності Вашого бізнесу.

 

 

досвідченість

надійність

якість

HoReCa

Додаткова інформація :

Якщо у Вас будуть додаткові питання, Ви можете зателефонувати за номерами:
(044) 498-91-71
(099) 557-17-96